  • SIT3808ACS2-28NY
SIT3808ACS2-28NY
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808ACS2-28NY
HK JDW NO:
707-SIT3808ACS2-28NY
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3808ACS2-28NY
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808ACS2-28NY
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA