  • SIT3809AI-D-25SX
SIT3809AI-D-25SX
advertisement
Manufacturer No:
SIT3809AI-D-25SX
HK JDW NO:
707-SIT3809AI-D-25SX
Datasheet:
SIT3809AI-D-25SX
Step5Bar-code shipping tag
SIT3809AI-D-25SX
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    70μA
  • Available Frequency Range
    80MHz~220MHz
  • Max Supply Current
    36mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm