  • SIT1618AAA83-XXS-48.000000Y
SIT1618AAA83-XXS-48.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT1618AAA83-XXS-48.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT1618AAA83-XXS-48.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT1618AAA83-XXS-48.000000Y
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.5V~3.3V
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    4.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm