  • SIT1618AA-13-33E-40.000000D
SIT1618AA-13-33E-40.000000D
advertisement
Manufacturer No:
SIT1618AA-13-33E-40.000000D
HK JDW NO:
707-SIT1618AA-13-33E-40.000000D
Step5Bar-code shipping tag
SIT1618AA-13-33E-40.000000D
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT1618
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm