  • SG-51P20.0000MC
SG-51P20.0000MC
advertisement
Manufacturer No:
SG-51P20.0000MC
Manufacturer:
Toyocom
HK JDW NO:
4747-SG-51P20.0000MC
Package:
Datasheet:
Description:
SG-51P20.0000MC datasheet pdf and Oscillators product details from Toyocom stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-51P20.0000MC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Bulk
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    23mA
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    5.3086mm
  • Length
    19.812mm
  • Width
    6.35mm