  • SG-615P-25.0000MC3
SG-615P-25.0000MC3
advertisement
Manufacturer No:
SG-615P-25.0000MC3
Manufacturer:
Toyocom
HK JDW NO:
4747-SG-615P-25.0000MC3
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG-615P-25.0000MC3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    23mA
  • Height
    4.699mm
  • Length
    13.9954mm
  • Width
    8.6614mm