  • SFP1050-12BS402G
SFP1050-12BS402G
advertisement
Manufacturer No:
SFP1050-12BS402G
Manufacturer:
Bel Power Solutions
HK JDW NO:
127-SFP1050-12BS402G
Package:
Datasheet:
SFP1050-12BS402G
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 86.7A 1050W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFP1050-12BS402G
  • Type
    Switching
  • Style
    Enclosed
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Load Regulation
    3%