  • PFE3000-12-069RA-S101
PFE3000-12-069RA-S101
advertisement
Manufacturer No:
PFE3000-12-069RA-S101
Manufacturer:
Bel Power Solutions
HK JDW NO:
127-PFE3000-12-069RA-S101
Package:
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 12.3V 244A 3000W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PFE3000-12-069RA-S101
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    2600
  • Tolerance
    ±0.5
  • Type
    Switching
  • Style
    Enclosed
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    0mV(Typ)
  • Load Regulation
    170mV(Typ)