  • SFCIL5000221MC0
SFCIL5000221MC0
advertisement
Manufacturer No:
SFCIL5000221MC0
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFCIL5000221MC0
Package:
Axial, Bushing
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFCIL5000221MC0
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.250Diax0.453L 6.35mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Terminal Finish
    SILVER
  • Voltage - Rated
    500V
  • Additional Feature
    L-C-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    220pF
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    2BA
  • Insertion Loss (Max)
    30 dB
  • Insulation Resistance-Min
    10000MOhm