  • SCRH2D18-330
SCRH2D18-330
advertisement
Manufacturer No:
SCRH2D18-330
HK JDW NO:
728-SCRH2D18-330
Step5Bar-code shipping tag
SCRH2D18-330
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SCRH2D18
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.126W 3.20mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±30%
  • Part Status
    Active
  • Current Rating (Amps)
    580mA
  • Current Rating
    210mA
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    620mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    210mA
  • Height
    2.0066mm
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    3.2004mm