  • S6E2CC9H0AGV20000
S6E2CC9H0AGV20000
advertisement
Manufacturer No:
S6E2CC9H0AGV20000
HK JDW NO:
217-S6E2CC9H0AGV20000
Datasheet:
S6E2CC9H0AGV20000
Description:
1.5MB 1.5M x 8 FLASH ARM® Cortex®-M4F 32-Bit Microcontroller FM4 S6E2CC Series 200MHz 144-LQFP
Quantity:
In Stock : 6787
Step5Bar-code shipping tag
S6E2CC9H0AGV20000
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C TA
  • Published
    2015
  • Series
    FM4 S6E2CC
    CMOS
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Frequency
    200MHz
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Interface
    CAN, EBI/EMI, Ethernet, I2C, LIN, SD, UART, USART, USB
  • Memory Size
    1.5MB
  • RAM Size
    192K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.7V~5.5V