  • S-1009C41I-N4T1U
S-1009C41I-N4T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1009C41I-N4T1U
HK JDW NO:
724-S-1009C41I-N4T1U
Package:
SC-82A, SOT-343
Datasheet:
S-1009C41I-N4T1U
Description:
4.7V 4 Terminals 4-Pin Voltage supervisor S-1009 Series 1 Channels
Quantity:
In Stock : 6421
Step5Bar-code shipping tag
S-1009C41I-N4T1U
  • Package / Case
    SC-82A, SOT-343
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Number of Terminations
    4
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Supply Voltage
    4.7V
  • Pin Count
    4
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.6V
  • Voltage - Threshold
    4.1V
  • Number of Voltages Monitored
  • Length
    2mm