  • S-1009C36I-I4T1U
S-1009C36I-I4T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1009C36I-I4T1U
HK JDW NO:
724-S-1009C36I-I4T1U
Package:
4-SMD, Flat Leads
Datasheet:
S-1009C36I-I4T1U
Description:
4.2V 4 Terminals 4-Pin Voltage supervisor S-1009 Series 1 Channels
Quantity:
In Stock : 13736
Step5Bar-code shipping tag
S-1009C36I-I4T1U
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Number of Terminations
    4
  • Supply Voltage
    4.2V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Pin Count
    4
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-F4
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.6V
  • Voltage - Threshold
    3.6V
  • Number of Voltages Monitored
  • Height Seated (Max)
    0.5mm