  • S-1003CB15I-M5T1U
S-1003CB15I-M5T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1003CB15I-M5T1U
HK JDW NO:
724-S-1003CB15I-M5T1U
Package:
SC-74A, SOT-753
Datasheet:
S-1003CB15I-M5T1U
Description:
1.2V 5 Terminals Voltage supervisor S-1003 Series 1 Channels
Quantity:
In Stock : 12198
Step5Bar-code shipping tag
S-1003CB15I-M5T1U
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Number of Terminations
    5
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Supply Voltage
    1.2V
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Output
    Push-Pull, Totem Pole
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G5
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.95V
  • Voltage - Threshold
    1.5V
  • Number of Voltages Monitored
  • Length
    2.9mm