  • S-1000C24-I4T1U
S-1000C24-I4T1U
advertisement
Manufacturer No:
S-1000C24-I4T1U
HK JDW NO:
724-S-1000C24-I4T1U
Package:
4-SMD, Flat Leads
Datasheet:
S-1000C24-I4T1U
Description:
1.2V 4 Terminals 4-Pin Voltage supervisor S-1000 Series 1 Channels
Quantity:
In Stock : 2839
Step5Bar-code shipping tag
S-1000C24-I4T1U
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, Flat Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    S-1000
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
    Voltage Detector
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Supply Voltage
    1.2V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-F4
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.95V
  • Number of Channels
  • Voltage - Threshold
    2.4V
  • Number of Voltages Monitored
  • Height Seated (Max)
    0.5mm