  • RWST30250C5600JB00
RWST30250C5600JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST30250C5600JB00
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RWST30250C5600JB00
Description:
560Ohm, 5%, 320W
Step5Bar-code shipping tag
RWST30250C5600JB00
    Select All
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    560Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    320W
  • Height
    60mm
  • Length
    317mm