  • RWST30250A4R70JB00
RWST30250A4R70JB00
advertisement
Manufacturer No:
RWST30250A4R70JB00
HK JDW NO:
875-RWST30250A4R70JB00
Package:
Datasheet:
Description:
Res Wirewound 4.7 Ohm 5% 320W 75ppm/C Solder Lug Bolt-On Blister T/R
Step5Bar-code shipping tag
RWST30250A4R70JB00
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    450°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    320W
  • Height
    55mm
  • Length
    250mm