  • RWR89S6R00BSB12
RWR89S6R00BSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR89S6R00BSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89S6R00BSB12
Description:
6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89S6R00BSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    6Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm