  • RWR89S53R6FSB12
RWR89S53R6FSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR89S53R6FSB12
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-RWR89S53R6FSB12
Description:
53.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89S53R6FSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    53.6Ohm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm