  • RWR89S2971FSRSL
RWR89S2971FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RWR89S2971FSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89S2971FSRSL
Description:
2.97kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89S2971FSRSL
  • Resistance
    2.97kOhm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm