  • RWR89S2571FSRSL
RWR89S2571FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RWR89S2571FSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89S2571FSRSL
Package:
Datasheet:
RWR89S2571FSRSL
Description:
2.57kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89S2571FSRSL
  • Resistance
    2.57kOhm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm