  • RWR89N1211FMB12
RWR89N1211FMB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR89N1211FMB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR89N1211FMB12
Package:
Datasheet:
RWR89N1211FMB12
Description:
1.21kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR89N1211FMB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    1.21kOhm
  • Power Rating
    3W
  • Lead Length
    38.1mm