  • RWR84S2210FRB14
RWR84S2210FRB14
advertisement
Manufacturer No:
RWR84S2210FRB14
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR84S2210FRB14
Package:
Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
RWR84S2210FRB14
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    221Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    7W
  • Military Standard
    MIL-PRF-39007
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    22.23mm