  • RWR81N1R01BSRSL
RWR81N1R01BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RWR81N1R01BSRSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR81N1R01BSRSL
Step5Bar-code shipping tag
RWR81N1R01BSRSL
  • Resistance
    1.01Ohm
  • Power Rating
    1W
  • Lead Length
    38.1mm