  • RWR80SR221FRK36
RWR80SR221FRK36
advertisement
Manufacturer No:
RWR80SR221FRK36
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR80SR221FRK36
Package:
Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
RWR80SR221FRK36
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    650 ppm/°C
  • Resistance
    221mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    10.31mm