  • RWR74S3570FRS73
RWR74S3570FRS73
advertisement
Manufacturer No:
RWR74S3570FRS73
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR74S3570FRS73
Package:
Datasheet:
RWR74S3570FRS73
Description:
357Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR74S3570FRS73
  • Resistance
    357Ohm
  • Power Rating
    5W
  • Lead Length
    38.1mm