  • RWR74N60R0FSB12
RWR74N60R0FSB12
advertisement
Manufacturer No:
RWR74N60R0FSB12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR74N60R0FSB12
Package:
Datasheet:
RWR74N60R0FSB12
Step5Bar-code shipping tag
RWR74N60R0FSB12
  • Packaging
    Bulk
  • Resistance
    60Ohm
  • Power Rating
    5W
  • Lead Length
    38.1mm