  • RWM084530R0JB25E1
RWM084530R0JB25E1
advertisement
Manufacturer No:
RWM084530R0JB25E1
HK JDW NO:
875-RWM084530R0JB25E1
Step5Bar-code shipping tag
RWM084530R0JB25E1
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    30Ohm
  • Power Rating
    11W
  • Diameter
    9.4mm
  • Length
    45.8mm