  • RWM08451R00JB25E1
RWM08451R00JB25E1
advertisement
Manufacturer No:
RWM08451R00JB25E1
HK JDW NO:
875-RWM08451R00JB25E1
Step5Bar-code shipping tag
RWM08451R00JB25E1
    Conformal
  • Published
    2009
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Axial
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    1Ohm
  • Composition
    Wirewound
  • Voltage - Rated
    650V
  • Power Rating
    9.5W
  • Voltage - Rated DC
    650V
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    9.4mm
  • Length
    45.8mm