  • RWM0422N5000JR15E1
RWM0422N5000JR15E1
advertisement
Manufacturer No:
RWM0422N5000JR15E1
HK JDW NO:
875-RWM0422N5000JR15E1
Step5Bar-code shipping tag
RWM0422N5000JR15E1
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    75 ppm/°C
  • Resistance
    500Ohm
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    5.5mm
  • Length
    22.1mm