  • RW80U2671FB12
RW80U2671FB12
advertisement
Manufacturer No:
RW80U2671FB12
HK JDW NO:
866-RW80U2671FB12
Datasheet:
RW80U2671FB12
Description:
Through Hole 2.67kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RW80U2671FB12
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    2.67kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm