  • RW78U1000FB12
RW78U1000FB12
advertisement
Manufacturer No:
RW78U1000FB12
HK JDW NO:
866-RW78U1000FB12
Datasheet:
RW78U1000FB12
Step5Bar-code shipping tag
RW78U1000FB12
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    47.5mm