  • RU73X2A11K3LTDF
RU73X2A11K3LTDF
advertisement
Manufacturer No:
RU73X2A11K3LTDF
HK JDW NO:
792-RU73X2A11K3LTDF
Package:
0805 (2012 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
RU73X2A11K3LTDF
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    11.3kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm