  • RU73X1J6K04LTDF
RU73X1J6K04LTDF
advertisement
Manufacturer No:
RU73X1J6K04LTDF
HK JDW NO:
792-RU73X1J6K04LTDF
Package:
0603 (1608 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
RU73X1J6K04LTDF
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.061Lx0.031W 1.55mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm