  • RTO020FR0200KTE3
RTO020FR0200KTE3
advertisement
Manufacturer No:
RTO020FR0200KTE3
HK JDW NO:
875-RTO020FR0200KTE3
Description:
Through Hole 20mOhm, Thick Film,
Step5Bar-code shipping tag
RTO020FR0200KTE3
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    700 ppm/°C
  • Resistance
    20mOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    20W
  • Height
    15mm
  • Length
    10.1mm