  • PTF569K9000BYBF
PTF569K9000BYBF
advertisement
Manufacturer No:
PTF569K9000BYBF
HK JDW NO:
866-PTF569K9000BYBF
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 9.9kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
PTF569K9000BYBF
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    9.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.31mm
  • Length
    7.62mm