  • RSF-50JT-52-62R
RSF-50JT-52-62R
advertisement
Manufacturer No:
RSF-50JT-52-62R
HK JDW NO:
898-RSF-50JT-52-62R
Datasheet:
RSF-50JT-52-62R
Description:
62Ohm, 0.5W 1/2W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RSF-50JT-52-62R
  • Operating Temperature
    -55°C~235°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Size / Dimension
    0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    62Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W