  • RPMD30-4815SE
RPMD30-4815SE
advertisement
Manufacturer No:
RPMD30-4815SE
HK JDW NO:
655-RPMD30-4815SE
Datasheet:
RPMD30-4815SE
Description:
Quantity:
In Stock : 2535
Step5Bar-code shipping tag
RPMD30-4815SE
  • Series
    POWERLINE Power Modules (30W)
  • Size / Dimension
    4.58Lx0.96W x 2.26 H 116.3mmx24.5mmx57.6mm
  • Max Power Dissipation
    30W
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Output Voltage
    13.5V
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    2A
  • Output Current
    2A
  • Max Output Voltage
    16.5V
  • Height
    24.5mm