  • RPMD30-4812SEW
RPMD30-4812SEW
advertisement
Manufacturer No:
RPMD30-4812SEW
HK JDW NO:
655-RPMD30-4812SEW
Datasheet:
RPMD30-4812SEW
Description:
Quantity:
In Stock : 1260
Step5Bar-code shipping tag
RPMD30-4812SEW
  • Series
    POWERLINE Power Modules (30W)
  • Size / Dimension
    4.58Lx0.96W x 2.26 H 116.3mmx24.5mmx57.6mm
    Not Applicable
  • Number of Terminations
    9
  • Max Power Dissipation
    30W
  • Technology
    HYBRID
  • Terminal Position
    UNSPECIFIED
  • Terminal Form
    UNSPECIFIED
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • JESD-30 Code
    R-XXMA-X9
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Output Voltage
    10.8V
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Input Voltage-Nom
    48V
  • Trim/Adjustable Output
    YES
  • Current - Output (Max)
    2.5A
  • Output Current
    2.5A
  • Output Power
    30W
  • Max Output Voltage
    13.2V
  • Height
    24.5mm