  • RPM30-2415SE
RPM30-2415SE
advertisement
Manufacturer No:
RPM30-2415SE
HK JDW NO:
655-RPM30-2415SE
Datasheet:
RPM30-2415SE
Description:
Quantity:
In Stock : 10170
Step5Bar-code shipping tag
RPM30-2415SE
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    POWERLINE Power Modules (30W)
  • Size / Dimension
    4.00Lx2.25W x 0.75 H 101.6mmx57.2mmx19.0mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Open Frame
  • Max Power Dissipation
    30W
  • Number of Outputs
    1
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Output Voltage
    13.5V
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Output Current
    2A
  • Output Power
    30W
  • Max Output Voltage
    16.5V
  • Nominal Input Voltage
    24V
  • Isolation Voltage
    1.6kV
  • Height
    19mm