  • ROX8J680R
ROX8J680R
advertisement
Manufacturer No:
ROX8J680R
HK JDW NO:
792-ROX8J680R
Description:
Quantity:
In Stock : 1584
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ROX8J680R
  • Factory Lead Time
    23 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX, Neohm
  • Size / Dimension
    0.335Diax1.614L 8.50mmx41.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±350ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
  • Power (Watts)
    8W