  • RNX10089M0DHR6
RNX10089M0DHR6
advertisement
Manufacturer No:
RNX10089M0DHR6
HK JDW NO:
873-RNX10089M0DHR6
Datasheet:
RNX10089M0DHR6
Description:
89MOhms, 2.5W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNX10089M0DHR6
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~225°C
  • Size / Dimension
    0.140Diax1.040L 3.56mmx26.42mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    89MOhms
  • Power (Watts)
    2.5W