  • RNR75J2003FMM77
RNR75J2003FMM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR75J2003FMM77
HK JDW NO:
866-RNR75J2003FMM77
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 200kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75J2003FMM77
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    200kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    2W
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    30.12mm