  • RNR75E6980BMRSL
RNR75E6980BMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E6980BMRSL
HK JDW NO:
866-RNR75E6980BMRSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E6980BMRSL
  • Resistance
    6.98kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm