  • RNR75E6192FMRSL1
RNR75E6192FMRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E6192FMRSL1
HK JDW NO:
866-RNR75E6192FMRSL1
Package:
Datasheet:
RNR75E6192FMRSL1
Description:
6.19kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E6192FMRSL1
  • Resistance
    6.19kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm