  • RNR75E5110FMBSL1
RNR75E5110FMBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E5110FMBSL1
HK JDW NO:
866-RNR75E5110FMBSL1
Package:
Datasheet:
RNR75E5110FMBSL1
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E5110FMBSL1
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm