  • RNR75E1541FMBSL
RNR75E1541FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR75E1541FMBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR75E1541FMBSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.54kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR75E1541FMBSL
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.54kOhm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm