  • RNR70E59R0FPRSL4
RNR70E59R0FPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E59R0FPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E59R0FPRSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E59R0FPRSL4
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E59R0FPRSL4
  • Resistance
    59Ohm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm