  • RNR70E4751FMRSL4
RNR70E4751FMRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E4751FMRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E4751FMRSL4
Description:
4.75kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E4751FMRSL4
  • Resistance
    4.75kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm