  • RNR70E3570FPM77
RNR70E3570FPM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E3570FPM77
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR70E3570FPM77
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 357Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E3570FPM77
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    357Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    750mW
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    23.85mm